Dijital Porselen Duvar Ve Yer Karosu Üreticileri

Dijital Porselen Duvar Ve Yer Karosu Üreticileri

Admin Vitrified, Hindistan'daki en iyi dijital porselen duvar ve yer karosu üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak kabul edilebilir ve burada çeşitli yurt dışı ülkelere ihracat imkanı mevcuttur. Burada, tek bir çatı altında tek bir pakette en iyi işçiliği, saf parlaklığın dokunuşunu, büyüleyici uzmanlığı ve uygun fiyatın yanı sıra hepsine erişilebilirliği yaşarsınız.

Admin Vitrified, Kolombiya, Amerika Birleşik Devletleri, Afrika, İtalya, Birleşik Krallık, Almanya, Endonezya, Türkiye, Brezilya vb. Ülkelerde sunulan dijital porselen duvar ve yer karolarının sürekli olarak yeni inovasyon ve ilhamla geliştiği bir yerdir. Duvar ve yer porselen karo imalatında da öncü uzman olarak değerlendiriliyoruz.

Benzersizliğimiz, mutfak alanınızı, banyo alanınızı ve hatta yatak odası alanınızı süslemek için çok sayıda ve çeşitli Porselen duvar karoları ve yer karoları sunmakta yatıyor. Organizasyonumuz, bir tasarım ilhamı birikimi ve bütünsel bir ton sunar.

Ürünlerimizin tüm dünyada yaygın olarak kabul görmesinden büyük gurur duyuyoruz ve bunun ancak müşterilerimize sunabileceğimiz yaratıcılık ve tekillik için mümkün olduğuna inanıyoruz.

Porselen yer karoları çeşitleri

Porselen yer karolarımızda yer alan bazı spesifik özellikler ve özellikler bulunmaktadır. Bunlar yer karolarımızı olağanüstü kılıyor.

Porselen malzemeler uygun şekilde test edilir, incelenir ve rafine edilir. Daha sonra sadece biz tasarlarız.
Bu yer karoları, çeşitli şekil ve boyutların yanı sıra, çeşitli görünümler de sunar; Doğal, Ahşap, Modern, Geometrik, Mermerli, Taşlı, Çimentolu vb.

Bu yer karolarının pürüzsüz yüzeyleri, aşağıdaki gibi çeşitli çeşitlilikler sunar; Rustik, Saten Mat, Mat, Éclat, Sırlı.
Bu yer karolarının bulunduğu birçok renk de vardır. Bunlar sırasıyla; gri, kahverengi, beyaz, yeşil, bej, fildişi, siyah, kremsi, mavi.

Porselen yer karoları koleksiyonumuz

    

 

Porselen duvar karolarında çeşitli seçenekler

Tarafımızdan sunulan Porselen Duvar Karoları, aynı zamanda üretim spesiyaliteleri ve harika dokularla donatılmıştır. Bunların dışında ürünlere yazdığımız çeşitli muhteşem renkler, yüzeyler ve görünümler de var ve bunlar kesinlikle dünya çapındaki müşterilerimizi şaşırttı.

Bu ürünlerin farklı görünümleri neredeyse her şeyi içeriyordu; Modern, Doğal, Mermerli, Taşlı, Çimento esaslı, Ahşap, Vintage, Geometrik hatta dokulu.

Bununla birlikte, bitişler birkaç eldir ancak uzun ömürlüdür; Parlak, Mat, Saten Mat, Rustik.
Bu duvar karoları üzerine boyanmış geniş renk yelpazesi beyaz, bej, kahverengi, yeşil, gri, kremsi, mavi, siyah, pembe, turuncu, fildişi hatta çok renkli içeriyordu.

Porselen duvar karoları (PGVT fayans) koleksiyonumuz

        

 

Dijital duvar karolarında çeşitli seçenekler

Tarafımızca üretilen 300X600MM ve 300X450MM dijital duvar karoları, ev ve iş dünyasına muhteşem bir görünüm sağlamaktadır. Bunlar, müşterinin arzularını aşan en yeni kalıplardan yapılmıştır. Bu ürün parlak, rustik, saten, yükseklik, yüksek parlaklık ve parlak granit gibi çeşitli yüzeylerde bulunur.

Genellikle, 300X600MM ve 300X450MM dijital duvar karoları, yaklaşık 9 mm kalınlık, 1,44 metrekare kapsama alanı ve 28 kilogram ağırlık özelliklerine sahiptir.

Dijital duvar karolarımızın parlak özellikleri sırasıyla; su geçirmez, çizilmelere ve lekelere karşı dayanıklı olması. Hafiftir ve geri dönüştürülebilir. Temizlemesi de kolaydır.

Farkına varmamız, uzun vadeli işlerin ancak yüksek kaliteli, özgün ürünler, ekonomik fiyatlar, hızlı teslimat ve mümkün olan en iyi hizmetleri sunmakla mümkün olduğu gerçeğinde yatmaktadır, bu nedenle üretim ve ihracat sürecimiz her zaman yaratmada yatmaktadır Müşterilere optimum değeri sunan karşılıklı güven ve güven.
Admin Vitrifiye dijital vitrifiye karolar, zeminlere çağlar için bir makyaj vererek ve ticari veya konut alanının aurası üzerinde ışıltılı bırakarak müşterinin beklentilerini karşılar.

Dijital duvar karoları koleksiyonumuz

        

 

 

Language:- afrikaansfilipinospanishrussianportuguesearabicromaniangermankoreanfrenchturkishvietnamese

We believe in developing and maintaining a long-term relationship with a client. Contact Us